Філософія та концепція

Філософія та концепція

Наша місія – здорова шкіра.

Manuel та Cica Spiller – друге покоління – та Erich Wolsperger: традиції управління та інновації визначають мислення і дії.

Експертність

Досвід

Майстерність

Професіоналізм

Здорова шкіра – це бажана шкіра, так як здоров’я шкіри є синонімом її краси. Для нас в Dr. Spiller – це і мотивація, і місія в житті. Протягом багатьох десятиліть ми приділяємо особливу увагу здоров’ю шкіри. На цьому шляху традиції та інновації йдуть рука об руку: ефективні і чисті природні інгредієнти і сучасні технології дозволяють досягти цільового ефекту і найкращих результатів. Ми довіряємо досвіду і традиціям. Вчора і сьогодні, для сяючої краси завтра.

Ми знаємо, що працює. Тому що ми знаємо, що входить в нашу продукцію. Ми зберігаємо перевірені інгредієнти і покращуємо їх за допомогою інноваційних формул, щоб забезпечити максимальну ефективність. Слідуючи цим шляхом, ми розробили Pure SkinCare Solutions – сучасний світ краси з рішеннями для всіх типів шкіри.

Складові ефективності

Унікальна чиста сировина

Сила природи продовжує залишатися нашим натхненням. Тому ми використовуємо тільки інгредієнти максимальної біологічної чистоти. Продукти Dr. Spiller засновані на кращих інгредієнтах, кристально чистій джерельній воді з альпійських струмків Хімгау і природних есенціях.

Джерельна вода

Природні есенції

Сучасні технології

Вироблено в Німеччині

Високотехнологічне виробництво

Щоб максимально підвищити ефективність косметики, ми підсилюємо природні інгредієнти інноваційними HY-TEC-формулами. Саме синергія натурального складу і високотехнологічного виробництва забезпечує продукти, результат від застосування яких ви побачите і відчуєте, а також стабілізуєте здоров’я шкіри в довгостроковій перспективі.